Zależy Ci na szybkiej realizacji projektu kalendarzy lub notesów?
Chcesz być pewien jakości produktów?
Twoi klienci i pracownicy są dla Ciebie ważni i chcesz podarować im coś wyjątkowego? 

Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Zamów kalendarze lub notesy już DZIŚ!

Wytłoczymy Twoje logo i wyślemy zamówienie w ciągu kolejnych 2 DNI!

 

  • Tłoczymy logo na sucho lub folią.
  • Kalendarze lub notesy możesz odebrać osobiście lub wyślemy je do Ciebie kurierem.
  • Poniżej znajdziesz produkty dostępne od ręki.
  • Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Sprawdź szczegóły

Oprawy:W modelach:
79 - ASTROAO - ArizonaModele 906/918Zamów teraz

Oprawy:W modelach:
CF - TucsonModele 910/920Zamów teraz

Oprawy:W modelach:
FG - MontanaModele Q90/Q93Zamów teraz

Oprawy:W modelach:
K2 - NatureModele Q04/Q90/Q92/Q93Zamów teraz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, których Administratorem jest Lediberg Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Poinformowano mnie o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania, usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych, zgodnie z przepisami ustawy z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, od Lediberg Sp. z o.o. a także od podmiotów przetwarzających które w imieniu administratora będą przetwarzać dane, informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie urządzeń telekomunikacyjnych dla celów promocyjnych przez administratora a także przez podmioty przetwarzające które w imieniu Lediberg Sp. z o.o. będą przetwarzać dane, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. Nr 171, poz. 1800).