W skład kolekcji Appeel wchodzą wyjątkowe kalendarze i notesy ekologiczne. Zarówno na etapie projektowania, jak i tworzenia naszych produktów, kierujemy się ideą uznającą nadrzędną wartość natury. Naszym zdaniem ekologia to filozofia, dzięki której możliwe jest tworzenie pięknych, funkcjonalnych przedmiotów bez odciskania na naturze negatywnego piętna. Marka Lediberg znana jest na całym świecie z wysokiej jakości produktów, stosowania ekologicznych materiałów oraz wykorzystywania innowacyjnych rozwiązań. Notesy i kalendarze z kolekcji Appeel drukowane są na wyjątkowym papierze jabłkowym, który powstaje z niewykorzystanych pozostałości przemysłowego przetwórstwa jabłek. W myśl zasad zero waste każda część jabłka, nawet ta mniej szlachetna, może stać się surowcem, z którego powstanie coś nowego, pięknego i praktycznego zarazem. Surowiec ten jest całkowicie ekologiczny, w 100% podlega recyklingowi oraz jest wolny od szkodliwych składników takich jak metale ciężkie czy też chlor.

Innowacyjna, nowatorska technologia pozwala na tworzenie estetycznych, trwałych i praktycznych notatników oraz kalendarzy z ekologicznych materiałów, dla których recykling oznacza kolejną szansę na stworzenie czegoś nowego. W ten sposób każdy eko notes jest nie tylko wyrazem osobistych upodobań właściciela, ale także jego postawy wobec otaczającej nas natury. W prezentowanej kolekcji znajdują się przedmioty takie jak eko kalendarz książkowy, który dostępny jest w dwóch wariantach - mniejszym i większym. Klienci mogą także zdecydować się na jeden z czterech eleganckich kolorów: szary, zielony, czerwony lub granatowy. W środku znajdują się strony z czytelnym podziałem na tygodnie, gdzie swobodnie można zapisywać notatki lub zaznaczać daty i wydarzenia.

Kolejnym elementem kolekcji jest notes ekologiczny z nadrukiem. Do wyboru mamy opcję z kartkami w kratkę, linię lub gładkie. Te ostatnie doskonale sprawdzą się do stworzenia własnego notatnika w stylu bullet jurnal. Jesteśmy pewni, iż każdy nasz notatnik lub kalendarz książkowy będzie doskonałym prezentem dla pracowników, bliskiej osoby czy dla siebie samego. Eko kalendarz może stać się pierwszym krokiem do w pełni ekologicznego życia. Warto więc ten krok uczynić jak najszybciej.

DOSTĘPNE KOLORY

739 - szary

739 - szary

 

742 - zielony

742 - zielony

 

745 - czerwony

745 - czerwony

 

747 - granatowy

747 - granatowy

 

 

KALENDARZE

MODEL M90

MODEL M90

 

MODEL M92

MODEL M92

 

 

NOTESY


W LINIE

MODEL M32

MODEL M32

 

MODEL M39

MODEL M39

 

MODEL M48

MODEL M48

 

 

W KRATKĘ
 

MODEL M33

MODEL M33

 

MODEL M40

MODEL M40

 

MODEL M49

MODEL M49

 

 

CZYSTY
 

MODEL M34

MODEL M34

 

MODEL M41

MODEL M41

 

MODEL M50

MODEL M50