Praktyczny notes biznesowy z kolekcji Castelli Milano - Harris

Notes na spotkania biznesowe to produkt, od którego zależeć może wiele. Liczy się nie tylko jego jakość i wytrzymałość - ale również estetyka i wykonanie. Producent Lediberg, tworząc notesy biznesowe z kolekcji Castelli Milano - Harris zadbał, by spełniły one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Włoska firma Lediberg od lat cieszy się uznaniem klientów - notesy serii Castelli dopracowane są w najdrobniejszym szczególe, przyozdobione luksusowym, dyskretnym wzornictwem. To produkt premium, odpowiedni dla wszystkich, którzy cenią sobie doskonałą jakość wykonania i świetny design.

Biznesowa odsłona notesów Castelli Milano Harris to propozycja notesów szytych na miarę. Oprawa tych notesów wykonana jest z miękkiego materiału, fakturą imitującego tweed. Przeszycie wokół okładki doskonale współgra z kolorystyką okładki i nadrukiem na rantach. Perfekcja w każdym calu.

Notes biznesowy Castelli Milano Harris doskonale sprawdzi się w codziennej pracy. Jest także świetnym prezentem - eleganckie wykończenia sprawiają, że można potraktować go niczym element gustownego stroju. Styl, szyk i klasa - kolekcja Harris to klasyczna elegancja, która pasuje do wszystkiego.
 

Czym wyróżniają się notesy Castelli Milano - Harris?
 

  • Strony z wysokiej jakości papieru o kolorze kości słoniowej - każda z nich jest numerowana, a dzięki indeksowi odszukanie starych notatek przestaje być skomplikowanym przedsięwzięciem,

  • Wyjątkowo trwała okładka - wykonana z materiału imitującego tweedową tkaninę. Dodatkowo, niezwykła wytrzymałość łączy się z estetyką, która przyciąga uwagę i cieszy oko,

  • Notatnik posiada gumkę - dzięki której jest bardziej praktyczny,

  • Kieszeń na dokumenty - umieszczona jest z tyłu notatnika, by móc wygodnie przenosić ważne dokumenty, notatki i kartki,

  • Satynowa zakładka - gustowna i elegancka, ułatwiająca korzystanie z notatnika,

  • Certyfikat FSC - przyznawany jest firmom, które dbają o środowisko i przeprowadzają procesy produkcyjne w sposób jak najbardziej ekologiczny.