SLATE  BLUE 

Notes SLATE BLUE Harris


‣ Format A5 (13x21cm)
‣ 192 strony
‣ Rodzaj notesu: w linię, w kratkę, gładki
‣ Drukowane ranty bloku
‣ Kremowy papier, z certyfikatem FSC, z szarym drukiem
‣ Eleganckie czarne wyklejki (przednia ze złotym tłoczeniem)
‣ Satynowa zakładka w kolorze rantów
‣ Zaokrąglone narożniki bloku i oprawy
‣ Banderola z logo Castelli

 

SLATE BLUE

MODEL QC6

MODEL QC7

MODEL QC8

Niebieski biznesowy notes A5 SLATE BLUE Harris

Niebieski elegancki notes Castelli przypadnie do gustu każdemu, kto docenia niepospolite, pełne klasy akcesoria i potrafi cieszyć się ich wysoką praktycznością. Notes A5 biznesowy, nie zajmuje wiele miejsca, można go przechowywać w szufladzie biurka, albo zapakować do teczki lub kieszeni i zabrać ze sobą na każde biznesowe, albo nieformalne spotkanie. Poręczny notatnik pozwoli zapisać najważniejsze informacje zawsze, gdy jest to konieczne, tak, by nie umknęło nic ważnego. 192 strony w linie, kratkę, albo bez nadruku to gwarancja, że wybrany egzemplarz długo będzie służył swojemu właścicielowi.

 

Najwyższa jakość wykonania i gustowny wizerunek notesu

Lediberg to marka znana z wyszukanych produktów, których design jest zawsze elegancki i stylowy, a jakość wykonania najwyższa. Taki jest także oferowany przez nią notes Slate Blue Harris. Drukowane ranty bloku, eleganckie czarne wyklejki, gdzie przednia jest wykonana ze złotym tłoczeniem, zaokrąglone narożniki bloku i oprawy sprawiają, że notes dla biznesu prezentuje się bardzo gustownie, a banderola z logo Catelii dodaje mu ekskluzywnego smaku.

 

Znacznie prostsza codzienność!

Biznesowy notes to świetne miejsce na notatki, które pozwolą pamiętać o ważnych sprawach i wydarzeniach. Organizowanie, planowanie i notowanie z tak praktycznym notesem pomaga uprościć codzienność, tak by mnóstwo informacji nie zaprzątało już dłużej głowy, a znalazło właściwe sobie miejsce, tj. na kartach notesu. Niebieski elegancki notes dla biznesu może być także świetnym upominkiem od firmy, który będzie stanowił jej reklamę i świadczył o dobrym guście marki.