Kolorowy notes z motywem kwiatowym - Copper seria Eden

Poszukując praktycznego, a jednocześnie odpowiednio prezentującego się artykułu papierniczego przeznaczonego do notowania, warto przyjrzeć się naszej ofercie produktowej. Jako producent, wykonujemy notesy dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta, w tym obejmujące taką stylistyka, jak np. floral – motywy kwiatowe.

 

Prezentujemy kolorowy notes, dostępny w różnych barwach, od bardziej krzykliwych do tych stonowanych. Produkt z serii Copper Eden, może posłużyć jako artykuł reklamowy, ponieważ istnieje opcja umieszczenia na okładce loga firmy. Model ten został wykonany z ekoskóry i posiada gumkę zamykającą, która zwiększa komfort użytkowania. Dzięki gumce notes nie otwiera się w czasie przenoszenia. Artykuł ten może być przydatny w sposób standardowy - do wykonywania notatek, ale także do szkicowania lub rysowania.

 

Inspiracją dla tej linii notesów Castelli Milano jest natura – jej różnorodność i bogactwo. Okładka to prawdziwy raj, gdzie pośród bujnej roślinności odnajdujemy zwierzęta, patki i owady. Motywy kwiatowe i zwierzęce to temat przewodni notesów Castelli Milano Eden. Widoczne są one również na rantach bloku, a także w odpowiednio dopasowanej kolorystyce gumki i zakładki do okładki.

Produkt ten sprawdzi się zwłaszcza dla miłośników przyrody. Ze względu na posiadane walory, kolekcja ta zachwyci każdego estetę.