ZEBRAS 

Notes ZEBRAS Eden


‣ Format A5 (13x21cm)
‣ 192 strony
‣ Rodzaj notesu: w linię, w kratkę, gładki
‣ Drukowane ranty bloku
‣ Kremowy papier, z certyfikatem FSC, z szarym drukiem
‣ Eleganckie czarne wyklejki (przednia ze złotym tłoczeniem)
‣ Czarna kieszonka na dokumenty na tylnej wyklejce
‣ Czarna gumka zamykająca i uchwyt na długopis
‣ Satynowa zakładka w kolorze czarnym
‣ Zaokrąglone narożniki bloku i oprawy
‣ Banderola z logo Castelli

 

ZEBRAS

MODEL QC6

MODEL QC7

MODEL QC8

 

Tropikalny notes książkowy Eden - Zebras

Motywy tropikalne są ciągle aktualne i wciąż bardzo modne. Można je spotkać nie tylko na odzieży, ale także na wielu praktycznych gadżetach i przedmiotach codziennego użytku, także na akcesoriach papierniczych. Kolorowy notes książkowy na pewno nie jest nudny, ponieważ przyciąga spojrzenia feerią barw i wysoką estetyką wykonania. Taki gadżet to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników nietuzinkowych rozwiązań, którzy cenią oryginalne i funkcjonalne notatniki.

Notes książkowy jest wyjątkowo atrakcyjny. Okładkę zdobi nie tylko zebra, ale także egzotyczna papuga. Kolorowe kwiaty, liście palm i roślin prosto z dżungli to idealne tło dla egzotycznych ptaków i zwierząt. Notes nie tylko promuje egzotykę w nowoczesnym wydaniu, ale także jest bardzo funkcjonalny. Czarna, wytrzymała gumka umożliwia zamknięcie go, a praktyczny uchwyt na długopis pozwala na umieszczenie artykułu piśmienniczego tuż przy notesie. Takie rozwiązanie pozwala na zapisanie ważnych notatek w każdym momencie, kiedy tylko okaże się to potrzebne.

Notes w motyw tropikalny ma zaokrąglone narożniki bloku i oprawy. Dzięki czemu jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Ranty bloku są zadrukowane, a elegancki, kremowy papier jest certyfikowany. Notes wyposażony jest w czarne wklejki, przy czym pierwsza jest ze złotym tłoczeniem. Posiada także satynową zakładkę w kolorze czarnym i czarną kieszonkę na dokumenty, umieszczoną na tylnej wyklejce. Banderola z logo Castelli mu ekskluzywnego charakteru. Format A5 i 192 strony to zalety, dzięki którym notes jest bardzo praktyczny i posłuży na długi czas. Oferujmy go w wielu wariantach: w linię, kratkę lub gładki.