Kalendarze książkowe biurkowe dla firm - piramidki

Praca biurowa powinna być dobrze zorganizowana, co przedkłada się na funkcjonalnie zorganizowaną przestrzeń, zapewniającą niezbędne narzędzia do wykonywana zadań. Do bardzo ważnych elementów wyposażenia administracyjnego należy kalendarz na biurko. To doskonały organizer, który przypomina o ważnych datach, spotkaniach i telefonach. Świetnie się sprawdzi także w roli notatnika, dzięki któremu będzie można szybko napisać ważną informację. Kalendarz biurkowy to nieoceniony pomocnik w każdej pracy biurowej.

CLUB LINE

MODEL 882


 

MODEL 882

Rodzaj kalendarza: biurkowy
Format: 298 x 105 mm
Objętość: 128 stron
Kalendarium: 8-języczne,
GB-E-F-NL-D-PL-CZ-RUS
Druk: 2-kolorowy, szaro-niebieski

 

 

W ofercie Lediberg znajduje się funkcjonalny i bardzo estetycznie zaprojektowany kalendarz firmowy na biurko. Prezentowany model jest bardzo starannie wykonany, a jego zaletą jest dwukolorowy szaro-niebieski druk oraz praktyczne rozmieszczenie treści. Terminarz jest bardzo uniwersalny, ponieważ posiada kalendarium aż w 8 językach. Mogą z niego korzystać nie tylko Polacy, ale także osoby znające język angielski, rosyjski, hiszpański, francuski, niderlandzki, niemiecki oraz czeski.

Kalendarz biurkowy stojący Lediberg jest podzielony na tygodnie. Posiada dużo miejsca na notowanie ważnych spotkań i wydarzeń z życia firmy, a także innych informacji, takich jak numery telefonów. Prezentowany model jest bardzo funkcjonalnie i atrakcyjnie zaprojektowany, dzięki czemu idealnie nadaje się nie tylko na wyposażenie nowoczesnych biur i gabinetów prywatnych, ale także jako efektowny upominek reklamowy dla ważnych kontrahentów i parterów biznesowych. Kalendarz, który jest przeznaczony na biurko to bardzo ważny i przydatny atrybut, dzięki któremu można doskonale zorganizować każde miejsce pracy. Oferowany produkt jest nowoczesnym i praktycznym akcesorium biurowym, powstałym z najlepszej jakości papieru. Wysoki poziom estetyki i funkcjonalność to bardzo praktyczne rozwiązania, dzięki którym można idealnie zaplanować dzień, miesiąc, a nawet cały rok.

Jesteśmy doświadczonym producentem, w swojej pracy wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały. Oferujemy kalendarze i notesy, których produkcja opiera się na najnowocześniejszych technologiach. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie i uznanie klientów na wielu rynkach świata. Nasze produkty spełniają najwyższe, światowe standardy.
Kalendarz piramidka na 2022 rok to jeden z wielu stylowych i funkcjonalnych produktów naszej firmy. Zbliżający się dużymi krokami następny rok, zachęca do zaopatrzenia się już teraz w praktyczne kalendarze biurowe. Oferowany model to idealny organizer dla twojej firmy. Świetnie nadaje się także na prezent.