Kalendarze i notesy książkowe z kolekcji Ivory Lediberg

Ivory Collection jest to linia kalendarzy i notesów, która od wielu lat zawładnęła sercami użytkowników na całym świecie. Eleganckie oraz minimalistyczne oprawy wykonane z najwyższej jakości materiałów sprawiają, że każdy znajdzie wśród nich swój ulubiony egzemplarz. Wykorzystany do produkcji stron elegancki papier chamois pozwala na korzystanie z niego z wielką przyjemnością. Kolekcja charakteryzuje się zaokrąglonymi narożnikami bloku oraz oprawy co pozwala na korzystanie z nich bezpiecznie nawet przez dzieci.

Kalendarze książkowe jest to akcesorium niezbędne w dzisiejszych czasach. Możliwość wyboru kalendarza indywidualnie pod swoje upodobania jest bardzo ważnym aspektem. W kolekcji Ivory jest możliwość wybrania różnych rozmiarów kalendarza w zależności od potrzeb. Najmniejszy, zbliżony do A6, idealnie sprawdzi się do małych kobiecych torebek oraz dla osób zapisujących krótkie notatki. Średni format zbliżony jest do A5 - jest to optymalny rozmiar - doskonały w codziennym użytkowaniu zarówno w pracy, jak też w życiu osobistym. Największy, zbliżony rozmiarem do formatu A4 na pewno sprosta każdej osobie posiadającej napięty plan dnia. Mimo posiadania kalendarza wiele osób nosi ze sobą również notesy książkowe. Kalendarze Ivory Collection łączą funkcję kalendarza z notesem, dzięki czemu nie ma potrzeby posiadania przy sobie dodatkowego notesu. Producent notesów i kalendarzy wychodzi naprzeciw potrzeb klientów, dlatego też w tej linii istnieje możliwość dodatkowej funkcjonalności. Kalendarz może posiadać układ tygodniowy lub dzienny. W tygodniowym posiadamy cały tydzień na jednej stronie, a układ dzienny przedstawiony jest jako jeden dzień na jednej stronie. Przejrzysty układ graficzny stron łączący funkcję kalendarza i notesu decyduje o popularności tej linii.

Notesy z kolekcji Ivory posiadają aż pięć klasycznych formatów do wyboru – A6, A5, B5, A4 oraz square – notes kwadratowy. Możemy wybrać notes w linie, kratkę, kropki lub czysty. Zarówno kalendarze jak i notesy posiadają zakładkę do oznaczania konkretnych miejsc oraz gumkę zamykającą zapobiegającą otwarciu. Uchwyt na długopis jest dodatkowym atutem pozwalającym mieć coś do pisania zawsze przy sobie.