Ekologiczne notesy i notatniki z recyklingu – kolekcja Samoa

Jesteśmy tu tylko chwilę. Jesteśmy tu tylko gośćmi. Dlatego wiemy, że dla życia naszej planety, dla życia kolejnych pokoleń musimy zmienić nasze podejście do środowiska. Zmniejszenie ilości odpadów poprzez ponowne ich wykorzystanie to duży krok w strategii zrównoważonego rozwoju. Zobowiązujemy się chronić naszą planetę. Zobowiązujemy się dbać o środowisko. Przedstawiamy notes Samoa – wykonany w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu.

DOSTĘPNE KOLORY

I8-369

369 - niebieski

 

I8-372

372 - szary

 

I8-375

375 - zielony

 

 

dopasowana kolorystycznie
gumka

dopasowana kolorystycznie
zakładka

wewnętrzna kieszonka

layout w kropkowane linie
z numeracją stron

 

indeks na początku notesu

notes wykonany z papieru
z recyklingu

 

 

MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALIZACJI

 

 

 

sugerowane
tłoczenie
folią

nadruk cyfrowy
UV

nadruk
na rantach
tuszem
na bazie wody

kartonowe
pudełko
z papieru
z recyklingu

strony
reklamowe
na papierze
z recyklingu

 
 

Notes ekologiczny niczym nie różni się od tego tradycyjnego. Kolekcja Samoa to zestaw eleganckich notatników, które są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Okładki mają pastelowe i przyjemne dla oka barwy. Wysoka estetyka wykonania notesów to jednak nie wszystko. Przede wszystkim są one funkcjonalne. Można w nich umieścić ważne informacje, a także zapisywać kontakty czy tworzyć listę rzeczy do zrealizowania. Przy okazji miło mieć świadomość, że przedmiot znajdujący się w naszych rękach jest ekologiczny i przyjazny planecie.

Jako producent stawiamy na papier z recyklingu, aby wyznaczać nowe trendy, które są przyjazne środowisku. Wierzymy, że wiele osób popiera nasze podejście. Ludzi wrażliwych na dobro przyrody jest naprawdę wielu. Razem możemy wiele zdziałać. Nasz ekologiczny notatnik może być świetnym upominkiem na prezent lub gadżet reklamowy. To może być wizytówka Twojej firmy. Zwłaszcza że nasze notesy poddajemy procesom indywidualizacji, dzięki czemu nabierają wyjątkowego charakteru. Oferujemy różne metody m.in. umieszczenie stron reklamowych (oczywiście na papierze z recyklingu) bądź naniesienie nadruku cyfrowego na okładkę. Taki prezent zachwyci starannością wykonania i funkcjonalnością. Wiele osób będzie mieć na uwadze, że powstał on w duchu zrównoważonego rozwoju.

Dbałość o środowisko to nie filozofia, a styl życia. Warto stawiać na produkty ekologiczne, które promują odpowiednie postawy. Dzięki nim, możemy stworzyć sobie i kolejnym pokoleniom lepszą przyszłość. Produkcja oparta na ekologicznej wrażliwości jest jak najbardziej możliwa. Przykładem są nasze notesy z recyklingu. Zapraszamy do wspólnej podróży w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Przedstawiamy solidne i estetyczne notesy z recyklingu, które można dopasować do swoich potrzeb promocyjnych. Nasza wrażliwość i poczucie obowiązku wobec kolejnych pokoleń sprawia, że chcemy dbać o środowisko, oferując ekologiczne produkty. Notesy z kolekcji Samoa to dowód na to, że troska o planetę może inspirować do tworzenia wysokiej jakości produktów.