Ekologiczny kalendarz książkowy - wybieraj świadomie

Nowy Rok to każdorazowo moment przełomowy i magiczny. Pełen wiary, że nadchodzące miesiące będą szczęśliwe, pełne miłych chwil i sukcesów. Warto w ten okres wejść jednak z konkretnym planem lub przemyślanymi i realistycznymi postanowieniami.

W ich realizacji pomaga kalendarz. Jest to także świetny pomysł na to, by lepiej zorganizować swoją pracę, zwłaszcza w przypadku osób zajętych i mających wiele obowiązków na głowie. Kalendarz warto mieć zawsze przy sobie, by zapisać w nim informację o ważnym spotkaniu czy umieścić notatkę o projekcie, urodzinach bliskiej osoby bądź wyjściu do kina.

Jak wybrać odpowiedni kalendarz?

Na rynku nie brakuje kalendarzy o różnych rozmiarach, kolorach czy wzorach - łatwo więc wybrać spośród nich coś dla siebie. Jest jednak czynnik, który dobrze wziąć dodatkowo pod uwagę. Chodzi o recykling. Terminarz produkowany jest na ogół z papieru drzewnego - przez co przyczynia się do degradacji środowiska. Jeśli wziąć pod uwagę, że po roku traci on na ważności, powstaje pytanie, czy warto jest go w ogóle kupować. Oczywiście, że tak! Lepiej jednak postawić na ekologiczne kalendarze książkowe, które są przyjazne otoczeniu, a równocześnie funkcjonalne i estetycznie wykonane. Takie znajdziecie właśnie w ofercie Lediberg.

Eko kalendarze - o co chodzi?

Nasza idea jest prosta. Kalendarz ma być ładnym i wygodnym w użytkowaniu gadżetem, który jednocześnie jest przyjazny środowisku. To dlatego każdy nasz kalendarz ekologiczny produkowany jest z odpadów po jabłkach. Dlaczego? Ponieważ papier jabłkowy idealnie nadaje się do recyklingu, a dodatkowo nie zawiera chloru i metali ciężkich. Z kolei nasza pionierska technologia pozwala na tworzenie notesów i kalendarzy, które są przyjemne w dotyku, ekologiczne,a jednocześnie zachwycające pod względem wizualnym. To jednak nie jedyny plus. Ten innowacyjny pomysł sprawia, że odrzucone w procesie przetwórstwa jabłka nie idą na straty, a stająsię idealnym materiałem do tworzenia artykułów papierniczych. Ekologia i ekonomia w idealnym połączeniu.

Wybierz swój kalendarz świadomie

Nasz kalendarz z recyklingu świetnie sprawdzi się do celów zawodowych, jak i prywatnych. Oferujemy kalendarze dla firm z logo, które mogą stanowić formę upominku od pracodawcy bądź być gadżetem budującym jedność zespołu. Nasza oferta kalendarzy obejmuje produkty w różnych kolorach (szary, zielony, czerwony i granatowy), które zawierają dużo wolnego miejsca do robienia notatek i zapisków, a jednocześnie pozwalają na ich czytelną organizację pod kątem dat i terminów. Nasza kolekcja Appeel to wyjątkowa propozycja dla wszystkich osób, którym leży na sercu dobro planety. Eko kalendarz książkowy to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. To także odpowiedni wybór jeśli chodzi o personalny terminarz, który pozwoli na lepszą organizację swoich dni. W naszym katalogu są już dostępne kalendarze na rok 2021

Appeel - kiedy natura łączy się z technologią

Jabłka to niezwykle soczyste owoce, kojarzące się z latem i ciepłą jesienią. Są one także zdrowe i pełne wartości odżywczych. Okazuje się, że mogą posłużyć jako materiał do tworzenia pięknych kalendarzy i notatników. Kolekcja Appeel pozwala na to, by cieszyć się funkcjonalnym i estetycznym terminarzem, który jednocześnie jest w 100% ekologiczny. Nowy Rok rozpocząć można więc z klasą i szacunkiem do przyrody.

Wróć