Opowieść o kalendarzach i notesach Lediberg to opowieść o inspiracjach, które przez dziesięciolecia istnienia naszej firmy czerpaliśmy z każdego zakątka świata, poznając gusta, przyzwyczajenia i upodobania – Państwa, naszych klientów. Jako producent notesów i kalendarzy dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były funkcjonalne, praktyczne i eleganckie. Dzięki temu, że stosujemy najnowocześniejsze technologie i wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały nasze produkty spełniają najwyższe, światowe standardy jakości. Na bieżąco kontrolujemy proces produkcji i zatrudniamy ludzi kompetentnych i twórczych. Nasze cele biznesowe są skierowane zawsze na klienta. Dzięki temu możemy liczyć na Państwa zaufanie.

Bycie liderem w produkcji kalendarzy książkowych i notesów zobowiązuje - wyznaczamy trendy w zakresie stylistyki, jakości i funkcjonalności kalendarzy i notesów. Jest to możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu, które zdobyliśmy na rynkach całego świata. Jesteśmy przekonani, że w naszej kolekcji każdy z Państwa znajdzie produkt odpowiadający jego oczekiwaniom. Oferujemy kalendarze i notesy książkowe, które są tak zaprojektowane, aby spełniły wszystkie Państwa potrzeby. Wyróżniają się one wyjątkową funkcjonalnością i atrakcyjnością pod względem wizualnym. Ekologiczne kalendarze i notesy Appeel, drukowane na papierze jabłkowym to innowacyjne rozwiązanie, które promuje nadrzędną wartość przyrody i otaczającego nas świata.

Kalendarz lub notes, który będzie towarzyszył Państwu, pomoże w organizacji każdego dnia, tygodnia, miesiąca. Taki elegancki organizer przyda się zarówno w biurze, jak i w domu, to także znakomity pomysł na upominek reklamowy od firmy.

Warszawa to lokalizacja naszej centrali, zaś Wrocław i Gdynia są miastami, gdzie znajdują się nasze oddziały.