Oprawy kalendarzy i notesów z gumką

Oprawy z gumką zarówno w przypadku kalendarzy, jak i notesów od kilku lat nie tracą na swojej popularności, na co z pewnością duży wpływ ma ich obszerna funkcjonalność. Dzięki temu, że zostały wyposażone w praktyczne zamknięcie w postaci gumki, nasze zapiski w kalendarzach i notesach pozostają bezpieczne. Możemy mieć pewność, że nie dojdzie do sytuacji, w której w trakcie ich wyjmowania otworzą się na zawartości, którą niekoniecznie chcielibyśmy, aby zobaczyły inne osoby. Dodatkowo gumka pozwoli zapobiec ewentualnemu wypadnięciu tzw. luźnych karteczek, które sporo osób umieszcza w tego typu gadżetach.

 

 

Oprawa kalendarza lub notesu, która została wyposażona w gumkę, sprawia, że produkt doskonale sprawdza się również w ekstremalnych warunkach, tym bardziej że wykorzystane akcesorium w postaci gumki może służyć nie tylko jako forma zamknięcia. Tak naprawdę przy jej wykorzystaniu możemy stworzyć miejsce na długopis lub ołówek, który w ten sposób jest zawsze pod ręką. Dzięki czemu unikamy sytuacji, w których w momencie chęci zanotowania danej informacji w kalendarzu lub notesie, poszukujemy w naszej torbie lub plecaku długopisu w celu jej skutecznego zapisania.

Nic więc dziwnego, że oprawa notesu lub kalendarza z gumką posiada coraz liczniejsze grono zadowolonych użytkowników. Z powodzeniem można z nich korzystać zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i w celu organizacji swojej pracy, tym bardziej że oprawy z gumką występują zarówno w tych bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych wariantach. Pozwala to na ich swobodną personalizację pod względem koloru, faktury, wymiaru oraz stylistyki takiego kalendarze lub notesu, który w ten sposób idealnie wpisze się w nasze potrzeby i preferencje.

Wspomniana personalizacja oprawy z gumką obejmuje nie tylko umieszczenie dowolnej grafiki na okładce w postaci m.in. loga firmy lub też myśli przewodniej, z którą kojarzona jest prowadzona przez nią działalność. Dostosowanie kalendarza i notesu do własnych potrzeb uwzględnia również personalizację gumki, w które wyposażono wspomniane artykuły. Mowa w tym momencie zarówno o wyborze jej odpowiedniego koloru, jak i możliwości umieszczenia również i na niej nadruku w postaci m.in. loga marki.

W momencie personalizacji takiej oprawy notesów lub kalendarzy, warto jest pamiętać o tym, aby jej wygląd współgrał z wizerunkiem firmy.