Notesy książkowe duże i małe na zamówienie

Notesy firmowe przeżywają swój renesans – to idealny prezent dla klientów firmy, jak i praktyczne wyposażenie każdego biura. To niezrównany ambasador Twojej firmy – doskonała jakość naszych notesów sprawia, że pisanie w nich to czysta przyjemność, a dzięki różnorodnym technikom personalizacji Twoje logo czy hasło reklamowe zapadają w pamięć użytkownika. W naszej ofercie posiadamy notesy o zróżnicowanych formatach, dopasowanych do potrzeb klientów – poczynając od typowych notesów A4, poprzez standardowe A5, na formatach kieszonkowych kończąc.

Notesy książkowe, choć przydatne, muszą być dopasowane do potrzeb użytkownika. Osoba prywatna będzie raczej zainteresowane terminarzem w rozmiarze A6 lub A5 - łatwo jest go schować do torebki czy plecaka. Z kolei osoby pracujące w sekretariacie, zdecydowanie będą preferować notatniki w dużych rozmiarach, jak A4 czy B5. Dają one wiele wolnych przestrzeni do tworzenia zapisków, korzystać może z niego kilku pracowników. Dlatego też decydując się na zakup notesów reklamowych, warto zastanowić się jaki ich rozmiar będzie najodpowiedniejszy dla osób obdarowywanych.

W naszej ofercie znaleźć można duże i małe notatniki. Dostępne formaty to: zbliżone do A5, A6 i B6 oraz format A4. Oprócz tego, dostępny jest notatnik w formacie niestandardowym: 175 x 175 mm (czysty, w kratkę lub w linię). Bogactwo rozmiarów sprawia, że łatwo dopasować jest konkretny notatnik do potrzeb marketingowych. Jak zwykle, oferujemy również możliwość personalizacji. Indywidualizacja sprawi, że każdy notes książkowy zyska na oryginalności. Logo na okładce? Druk na stronach rozpoczynających i kończących kalendarz? Strona reklamowa wewnątrz notatnika a może złocone ranty? To żaden problem. Tworzymy najróżniejsze uzupełnieniareklamowe, zarówno wyraziste, jak i subtelne. Wszystko więc zależy od Ciebie.

Dobrze przemyślany układ i odpowiednio przygotowany wizualnie notek to niezwykła pamiątka. Tego typy upominek jest zarówno elegancki, jak i funkcjonalny. Ludzie lubią tworzyć notatki i plany, zapisywać ważne rzeczy - zwłaszcza w miejscu pracy. Pozwala im to na lepsze wykonywanie swoich obowiązków. Obdarowani z pewnością docenią tego typu prezent. Specjalna oprawa sprawia, że notes wygląda stylowo, pozwalając na budowanie wokół danej firmy pozytywnych skojarzeń. To idealny pomysł na dotarcie do klientów, budowanie więzi ze współpracownikami, okazanie swojej wdzięczności za owocną współpracę. Jednocześnie notes książkowy to bezpieczny pomysł na upominek: zawsze na czasie, uniwersalny i funkcjonalny. Notes firmowy to prezent, który przynosi korzyści na wielu polach. Dlatego też, jeśli szukasz czegoś stylowego i praktycznego, personalizowany notek z pewnością będzie godnie reprezentował Twoją firmę.