Kalendarze książkowe B6 - małe, podręczne i kieszonkowe

Większość z nas ma mnóstwo obowiązków na głowie, tysiące spraw do załatwienia, o których bardzo łatwo można zapomnieć, gdyż czas płynie bardzo szybko i ciągle żyjemy w pośpiechu. Świetnym rozwiązaniem jest posiadanie kalendarza, który zawsze będziemy mieli blisko siebie i bez problemu zapiszemy wszystkie myśli, spotkania czy ważne daty.

CLASSIC LINE

MODEL 901

 

 

MODEL 901

Rodzaj kalendarza: kieszonkowy
Format: 110 x 165 mm
Objętość: 352 strony,
Kalendarium: 5-języczne,
PL-GB-D-F-UK
Druk: 2-kolorowy, szaro-bordowy

 

 

Mały kalendarz kieszonkowy na rok 2024 to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego. Producent stworzył świetny produkt, który zmieści się w każdej damskiej torebce lub męskiej saszetce. Dzięki małym rozmiarom możecie mieć pewność, że zawsze będzie przy was i bez problemu pomoże zanotować wszystkie ważne notatki i zdarzenia. Podręczny kalendarz książkowy jest wykonany z najwyższej jakości papieru, który jest gładki i przyjemny w dotyku, co jeszcze bardziej zwiększa jego atrakcyjność i chęć posiadania. Producent zadbał o to, aby znalazły się tam wszelkie możliwe podziały na dni i miesiące, strona tytułowa z miejscem na dane oraz kontakt w razie zagubienia produktu. Mimo, że format kalendarza książkowego B6 jest mały, to bez problemu znajdziecie miejsce na wszelkie potrzebne informacje i zapiski, gdyż każdy dzień ma osobne miejsce do notowania.

Przy obecnej technologii większość z nas posiada zawsze przy sobie smartfon, który także idealnie spełnia się jako kalendarz czy notatnik. Należy pamiętać jednak, że technologia zawsze może zawieść, bateria się rozładować, a wy zostaniecie bez potrzebnej wiedzy i informacji. Mały kalendarz książkowy na rok 2024 może was uratować przez stresującymi sytuacjami związanymi z utratą ważnych treści. Zapewniamy, że oferowany produkt świetnie sprawdzi się zarówno wśród kobiet i mężczyzn w każdym wieku, gdyż jest uniwersalny i posiada we wnętrzu wszelkie niezbędne wiadomości. Warto pozostawiać sobie stare kalendarze na pamiątkę, by po latach móc powspominać co działo się danego roku.

Kalendarz 2024 format B6 nie dość, że wygląda rewelacyjnie, gdyż jako producent zadbaliśmy o minimalizm i skromność, to jeszcze stanowi źródło elegancji i szyku. Idealnie nada się jako gadżet firmowy. Zastosowano w nim druk: 2-kolorowy, szaro-bordowy. Możecie Państwo liczyć na pomoc z naszej strony podczas zakupów, gdyż zadowolenie i zaufanie klientów jest dla nas sprawą priorytetową i zawsze stawiamy was na pierwszym miejscu.