Małe kalendarze A6 książkowe i kieszonkowe od producenta

Kalendarz A6 jest niewielki i poręczny. Łatwo schować go w torebce, plecaku, a nawet w kieszeni. Pozwala na zapisanie najistotniejszych rzeczy, przypomina o ważnym spotkaniu, daje przestrzeń do stworzenia krótkich notatek. To dlatego format A6 chwali sobie tak wiele osób! Kalendarz jest funkcjonalny. Jako producent zadbaliśmy także, aby nienagannie prezentował się wizualnie. Przygotowaliśmy kolekcje: Classic Line oraz Cangini Filippi. Posiadają one układ tygodniowy i cechują się elegancja oraz prostotą.

CLASSIC LINE

MODEL 917


 

MODEL 917

Rodzaj kalendarza: kieszonkowy
Format: 87 x 153 mm
Objętość: 128 stron
Kalendarium: 5-języczne,
PL-GB-D-F-UK
Druk: 2-kolorowy, szaro-bordowy

 

 

CANGINI FILIPPI

MODEL 900


 

MODEL 900

Rodzaj kalendarza: kieszonkowy
Format: 87 x 153 mm
Objętość: 128 stron
Kalendarium: 5-języczne,
PL-GB-D-F-UK
Druk: 2-kolorowy, szaro-niebieski

 

 

Kalendarz kieszonkowy A6 to idealny pomysł na promocję swojej firmy. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że łatwo go wręczyć swoim klientom czy partnerom biznesowym. To upominek mały, ale jakże przydatny! Może służyć jako kalendarz nauczyciela, pracownika biurowego i nie tylko. Każdy notatnik może zostać spersonalizowany, aby jak najlepiej oddawał wizję danej firmy. W tym celu można zdecydować się na przykład na wytłoczenie logo na okładce, stronę reklamową lub wklejkę w środku. Możliwości jest naprawdę wiele. Indywidualizacja kalendarza sprawia, że nabiera on wyjątkowego charakteru i staje się wizytówką danej firmy. Pozwala na budowanie pozytywnych skojarzeń wokół danej marki.

Kalendarz A6 naszej produkcji cechuje się wysoką estetyką, a także starannością wykonania. To niewielki, ale wytrzymały notatnik, z dokładnie przemyślanym układem graficznym. Każdy obdarowany z pewnością go doceni. Kalendarz książkowy A6 to upominek o charakterze uniwersalnym, który sprawdzi się przy okazjach różnego typu. Może stanowić dodatek do zakupów lub zostać wręczony klientom przy okazji targów czy imprez tematycznych. To także dobry pomysł na to, aby podziękować swoim współpracownikom czy partnerom biznesowym.

Mały i poręczny kalendarz może być świetnym narzędziem promocyjnym. Warto jednak zadbać o jego wysoką jakość - w końcu będzie on reprezentował daną firmę w oczach klientów! Powinien się dobrze i estetycznie prezentować. Najlepiej, aby został spersonalizowany. Wówczas nabierze charakteru i oryginalności. Nasze kalendarze kieszonkowe w formacie A6 z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami oraz sprawdzeniem dostępnych metod indywidualizacji. Z nami można stworzyć kalendarz, który będzie przykuwał wzrok i zapadał w pamięć, jednocześnie pomagając każdej osobie planować i organizować swój czas.