Kalendarze planszowe Tomasza Sętowskiego z Twoim logo.

Zamówienia przyjmujemy tylko do 15 września

Tomasz Sętowski, artysta dojrzały, światowego formatu.
Doskonałość warsztatowa i charakterystyczny styl zjednują mu stale rosnącą rzeszę sympatyków.
W Jego pracach znajdujemy odniesienia do historii, mitów, własnych doświadczeń i pasji.
Wszystko w onirycznej formie, pośród technologicznych hybryd, androidalnych stworzeń, w wielowymiarowych formatach przestrzennych. Chaos? Nic podobnego. W tej dyspersji panuje ład, harmonia starannie zaprogramowana przez Architekta Nowej Reguły Wszechświata.

SPECYFIKACJA:

 1. Format
  1. 41 x 66,5 cm
  2. W tym pole pod jednokrotny nadruk reklamowy: 41 x 7,5 cm
 2. Ilość plansz
  1. 12 kart druk 4/0
  2. 13. Karta druk 4/4
 3. Papier
  1. biała kreda błysk 250 g
  2. okładka - folia mat + lakier UV wybiórczy
  3. na 12 kartach wykończenie lakierem dyspresyjnym
 4. Kalendarium w języku polskim
 5. Grzbiet: spirala na krótszym boku, kolor biały, z zawieszką
 6. Pakowanie: koperta biała

Formularz kontaktowy

Telefon kontaktowy do LEB: 22 569 80 05

Wpisz liczbę sztuk
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, których Administratorem jest Lediberg Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Poinformowano mnie o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania, usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych, zgodnie z przepisami ustawy z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, od Lediberg Sp. z o.o. a także od podmiotów przetwarzających które w imieniu administratora będą przetwarzać dane, informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie urządzeń telekomunikacyjnych dla celów promocyjnych przez administratora a także przez podmioty przetwarzające które w imieniu Lediberg Sp. z o.o. będą przetwarzać dane, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. Nr 171, poz. 1800).
* pola wymagane