Duże kalendarze książkowe A4

Kalendarz A4 to największy terminarz dzienny dostępny w ofercie Lediberg. Świetnie sprawdzi się na biurko office managera, w sekretariacie bądź w recepcji, a także w przychodni czy salonie usługowym. Wszędzie tam, gdzie priorytetem jest doskonała organizacja czasu – zarówno własnego, jak i szefów, a nawet całego biura. Jego zaletą jest to, że daje wiele wolnych przestrzeni do notowania. Ma także czytelny i przyjazny układ graficzny, znacząco ułatwiając zapisywanie, planowanie czy przechowywanie istotnych informacji.

CLASSIC LINE

MODEL 907


 

MODEL 907

Rodzaj kalendarza: dzienny
Format: 210 x 297 mm
Objętość: 352 strony
Kalendarium: 5-języczne,
PL-GB-D-F-UK
Druk: 2-kolorowy, szaro-bordowy

 

Nasze duże kalendarze książkowe nienagannie prezentują się wizualnie. Są eleganckie i szykowne, tak, aby podnosiły prestiż danego biura lub placówki. Świetnie nadają się na prezent dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Zwłaszcza, że jako producent stawiamy na oryginalność - każdy terminarz może zostać zindywidualizowany. Personalizacja możliwa jest na wiele sposobów. Można w kalendarzu umieścić strony reklamowe, nadrukować logo firmy na każdą stronę czy też wytłoczyć je na okładce. Wybór jest naprawdę szeroki, dzięki czemu każdy zamówienie zyskuje swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Kalendarze książkowe A4 to upominek stylowy i praktyczny. Nie tylko pozwala na to, by odbiorcy skutecznie zapamiętali logo danej firmy. Pozwalają także na budowanie pozytywnych skojarzeń wokół danej marki. Spełnia więc cele marketingowe i wizerunkowe. Warto także przypomnieć, że posiadamy kolekcję terminarzy Appeel, powstałych z ekologicznych materiałów i w sposób, który jest przyjazny środowisku. Jednocześnie jest praktyczny i solidny, dzięki czemu z pewnością wytrzyma cały rok, nawet przy częstym użytkowaniu.

Kalendarz na rok 2024 w formacie A4 to przedmiot, bez którego nie może funkcjonować wiele biur, sekretarek, placówek i osób. I nic dziwnego, gdyż pozwala on dokładnie zaplanować aktywności, nawet co do godziny. Dzięki temu, łatwiej można monitorować pracę czy rozplanowywać wykonanie konkretnych zadań i obowiązków. Dobrze więc wykorzystać ten fakt do celów reklamowych. Nasze terminarze to stylowe i praktyczne produkty, które będą godnie reprezentować daną firmę, w czym pomaga możliwość personalizacji. Dodatkowo, kalendarium zostało opracowane w pięciu językach, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby obcojęzyczne.

Wygodny i elegancki, a jednocześnie praktyczny i ekologiczny. Taki jest nasz terminarz o popularnych wymiarach 210 x 297 mm. Z pewnością ułatwi on pracę wielu osobom - dlatego tak świetnie nadaje się jako upominek o charakterze reklamowym.