Oprawy personalizowane notesów i kalendarzy

Wiemy jak istotne jest dbanie o wizerunek rozwijającej się firmy, która dopiero wkracza na rynek. Początki to czas ogromnych nakładów finansowych i poświęconej temu energii. Dobry wizerunek firmy wśród partnerów, a także samych pracowników, zależy w dużej mierze od doskonałej organizacji i ciekawych rozwiązań ułatwiających pracę. O wszystkie te aspekty pomożemy Państwu zadbać, oferując designerskie i nowoczesne oprawy z możliwością personalizacji, które z pewnością przypadną do gustu całemu zespołowi.

 

 

Proponujemy kilka technik wykończenia opraw autorskich: 

 

 


 

Prismalux – oprawa wykończona folią błyszczącą lub matową;poprzez zastosowanie lakieru wybiórczego lub tłoczenia osiągniesz dodatkowy, zaskakujący efekt.

 

 

 

Futura – wyjątkowo trwała i odporna na zarysowania oprawa dzięki zastosowaniu folii o strukturze płótna.

 

Setalux – druk na delikatnej, gładkiej tkaninie o właściwościach jedwabiu sprawia, że projekt graficzny pod każdym kątem wygląda inaczej.

 

 

 

 

Soft touch – unikalny efekt „aksamitnego dotyku”, żywe kolory, wysoka odporność na zarysowania

 

Właściwa organizacja drogą do sukcesu

Nie jest tajemnicą, iż za wydajnością pracy i sukcesami pracowników stoi zaangażowanie, a także wcześniejsza odpowiednia organizacja. Aby wszystkie obowiązki podczas długiego dnia pracy zostały sumiennie zrealizowane, niewątpliwie wymagają one uprzedniego rozplanowania. W tej roli doskonale spiszą się nasze wyjątkowe kalendarze i notatniki. Aby planowanie było przyjemniejsze dla pracowników, a firma zyskała ciekawą reklamę, udostępniamy naszym klientom oprawy autorskie, które charakteryzuje daleko idąca indywidualizacja. Personalizowane oprawy kalendarzy i notesów to sposobność do stworzenia wyróżniającego się i dokładnie dopasowanego do potrzeb firmy wyjątkowego autorskiego projektu. Zindywidualizowana oprawa to dla klienta swoboda w wyborze grafiki, napisów, logo, a także oprawy kolorystycznej. To także możliwość wyboru spośród kilku proponowanych przez nas technik wykończenia oprawy.

Doskonały efekt końcowy dzięki technikom wykończenia

Oprawa autorska to niewątpliwie ciekawy sposób na wykreowanie wizerunku firmy oraz promocja jej produktów wśród klientów i potencjalnych partnerów handlowych. Aby oddać w Państwa ręce jedynie produkt najwyższej jakości, dbamy o precyzyjną technikę wykonania oprawy notesów i kalendarzy. Indywidualny charakter oprawy podkreśli jedno z czterech designerskich wykończeń. Odpowiednio do upodobań klienta możemy zastosować wykończenie w postaci folii matowej bądź błyszczącej w przypadku techniki Prismalux lub wybierając technikę Futura, trwałej i odpornej na zarysowania folii o strukturze płótna. Oprawy personalizowane mogą być również wykończone gładką tkaniną, delikatną w dotyku i mieniącą się odcieniami w zależności od kąta nachylenia. Aksamitny lub jedwabny efekt uzyskamy zatem wybierając technikę Setalux bądź Soft Touch. Zrealizowanie tak indywidualnego projektu pozwala nam oddać w Państwa ręce produkt dopracowany w każdym calu, który będzie godną reklamą przedsiębiorstwa.