Kalendarze w oprawie klasycznej Lediberg

Kalendarz książkowy to w dzisiejszych czasach jedno z najbardziej potrzebnych akcesoriów. Nadmiar obowiązków, spotkań czy ważniejsze wydarzenia - to wszystko dzięki kalendarzowi możemy uporządkować. Pozwoli nam to wśród napiętego planu dnia znaleźć czas dla siebie. Przy wyborze kalendarza lub notesu to na co najbardziej zwracamy uwagę oraz to co widzimy jako pierwsze to jego oprawa. Najważniejszy element przy jej wyborze to wyselekcjonowany, dobrze dobrany materiał najwyższej jakości, dzięki czemu kalendarz lub notes będą nam służyć przez długi czas. Kalendarz w oprawie Lediberg powoli nam na sprawne ułożenie planu dnia oraz pamiętanie o wydarzeniach oddalonych w czasie. Oprawy kalendarzy mogą różnić się od siebie wyglądem oraz wzorem, lecz wszystkie wykonane są z dbałością o każdy detal. Eleganckie jednolite oprawy idealnie wkomponują się w każdy styl, tak by każdy mógł dobrać oprawę dla siebie. Wytłoczony na niej aktualny rok idealnie wkomponowuje się w jej styl. Oprawę możemy dobrać kierując się swoim ulubionym kolorem czy stylem. Dzięki swojej klasycznej linii będą świetnie prezentować się zarówno na biurku w pracy jak i w zaciszu domowym.

 

Notes to również ważny element codziennego użytku. Pozwala na zapisanie najważniejszych rzeczy w ciągu dnia, naszych spostrzeżeń czy listy zakupów. Oprawa notesu powinna być wykonana z wytrzymałych materiałów, tak by nie zniszczył się on w okresie użytkowania, lecz również podczas transportu. Notes w oprawie Lediberg to kwintesencja klasycznego stylu połączonego z najlepszej jakości materiałem. Gładka, miękka oprawa idealnie leży w dłoni sprawiając, że każdy zapisek sprawi nam przyjemność.

Producent  Lediberg dba by każda oprawa cechowała się klasyczną elegancją, lecz zarazem posiadała unikatowy charakter. Poszczególne kolekcje opraw notesów wykonywane są w zgodzie z ekologią tak by nie szkodziły naszemu środowisku. Pozwala to cieszyć się produktem wysokiej jakości bez obawy o otaczający nas świat. Wzmacniające przeszycia opraw notesów sprawiają, że jest to produkt trwały. Oprawy kalendarzy i notesów wykonane z najwyższą starannością, z wyselekcjonowanych materiałów oraz w trosce o naszą planetę to najlepszy wybór.