NOTES Z LOGO FIRMY NA ZAMÓWIENIE

Wszelkiego rodzaju notesy i notatniki, a także typowe kalendarze nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko osób wykonujących na co dzień pracę o charakterze biurowym, ale każdego, kto pragnie znaleźć odpowiednie miejsce na zapisanie istotnych informacji, planów czy nawet luźnych myśli. Praktyczne, a do tego efektowne rozwiązania, jakimi są notatniki personalizowane, z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie wyjątkowe, spersonalizowane gadżety. Tego typu niewielkie akcesoria świetnie sprawdzą się jako upominki reklamowe i pomogą w skutecznej promocji własnej marki.

Wśród przygotowanych przez nas propozycji można znaleźć wiele zróżnicowanych produktów. Jedną z kategorii stanowią notesy z logo firmy stworzone w sposób ekologiczny. Są to artykuły przyjazne środowisku, których cechą charakterystyczną jest wyrazisty, trwały oraz odporny na uszkodzenia nadruk. Jesteśmy otwarci na najbardziej wygórowane potrzeby naszych klientów. Oferujemy wykonanie logo Państwa firmy na dowolnie wybranym notatniku przy pomocy specjalnej techniki zdobienia, która pozwala na wydobycie interesującego kontrastu pomiędzy tłem, a wytłoczonym motywem. Ciekawą opcją będzie również notes ekologiczny z nadrukiem wytłoczonym złotą, srebrną lub kolorową folią.

Wartością nadrzędną jest dla nas natura, dlatego pragniemy zaproponować Państwu notesy oraz kalendarze drukowane na niepowtarzalnym papierze jabłkowym, którego powstanie możliwe jest dzięki niewykorzystanym pozostałościom przemysłowego przetwórstwa jabłek. Notes z logo firmy wydrukowany na takim papierze z pewnością zwróci uwagę nie tylko osób kierujących się w życiu ekologią, ale wszystkich klientów doceniających produkty wykonane z najwyższą starannością, łączących w sobie walory wizualne oraz praktyczne zastosowanie.

Do wyboru mają Państwo notatniki z kartkami w linię, kratkę bądź notesy gładkie. Te ostatnie najlepiej sprawdzą się w przypadku osób, które pragną stworzyć własny notatnik w stylu bullet journal. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy mnóstwo niesztampowych rozwiązań, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Stawiamy na wykorzystywanie nowoczesnych technologii, a każdy szczegół ma dla nas niezwykle ważne znaczenie. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe metody znakowania, aby zagwarantować klientom personalizowane notesy z logo jak najlepiej odpowiadające ich konkretnym potrzebom.