Kalendarze książkowe od producenta – różne formaty

Kalendarze książkowe niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Pomagają one lepiej zorganizować swój czas, zapisać szybko ważne informacje, uporządkować zadania do wykonania. Każda osoba ma jednak swoje określone preferencje dotyczące notatnika. Podczas gdy jedni preferują kieszonkowy i poręczny format, inni będą stawiać na większe kalendarze, w których jest dużo miejsca na notatki. Najważniejszy jest wybór. W naszej ofercie znalazły się więc różne formaty kalendarzy.

Jako producent przygotowaliśmy następujące formaty kalendarzy książkowych: zbliżone do A6, A5, A4, B6 i B5. Mniejsze formaty idealnie sprawdzą się na użytek własny i z łatwością zmieszczą się w plecaku czy torebce. Z kolei większe kalendarze to dobry pomysł w przypadku biur, sekretariatów i różnych instytucji, które muszą na bieżąco notować ważne kontakty i informacje czy tworzyć listy zadań do wykonania. Notatniki cechują się czytelnym układem, który pozwala na odpowiednie rozplanowanie zapisków. Każdy z kalendarzy zawiera również wstążeczkę, dzięki której można zaznaczyć stronę z aktualnym tygodniem lub dniem.

Każdy nasz kalendarz książkowy cechuje się solidnością i starannością wykonania. To eleganckie i zarazem funkcjonalne notatniki. Świetnie sprawdzą się do celów reklamowych i promocyjnych, zwłaszcza, że oferujemy różne sposoby ich personalizacji. Umieszczenie logo na okładce, przygotowanie indywidualnych wklejek czy zastosowanie dodatkowych zdobień to idealne sposoby na to, aby kalendarz zyskał na oryginalności i stał się wizytówką danej firmy.

Decydując się na zamówienie kalendarzy książkowych warto na początku zastanowić się, jaka powinna być ich objętość oraz format. Lediberg daje pod tym względem wiele możliwości. Każda z firm wykona z naszą pomocą kalendarze, które będą spełniać jej oczekiwania i staną się odpowiednim narzędziem do promocji swoich usług lub produktów. Pomogą one stworzyć także silną i rozpoznawalną markę, wokół której klienci mogą zbudować wiele pozytywnych skojarzeń.