Książkowe notesy / notatniki w kropki

Wśród przygotowanych przez nas propozycji mogą Państwo znaleźć liczne notatniki oraz kalendarze, które dostępne są w różnorodnych wariantach rozmiarowych oraz kolorystyce. Klienci mają do dyspozycji także zróżnicowane metody znakowania wybranych przez siebie produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa oryginalne, niezwykle funkcjonalne upominki o charakterze reklamowym. Notesy i kalendarze cieszą się dużym zainteresowaniem osób pragnących znaleźć niewielkich rozmiarów, praktyczne i efektowne gadżety promocyjne, które pomogą w szybkiej i przede wszystkim skutecznej reklamie danej marki.

PALM NATURAL

MODEL PN39

 


 

MODEL PN39

Rodzaj notesu: w kropki
Format: 130 x 210 mm
Objętość: 192 strony
Druk: 1-kolorowy, szary

 

 

IVORY

MODEL Q39

 


 

MODEL Q39

Rodzaj notesu: w kropki
Format: 130 x 210 mm
Objętość: 224 strony
Druk: 1-kolorowy, szary

 
MODEL Q40

 

 

MODEL Q40

Rodzaj notesu: w kropki
Format: 190 x 250 mm
Objętość: 224 strony
Druk: 1-kolorowy, szary

 

 

Notesy w kropki szczególnie dobrze sprawdzą się podczas tworzeniu kreatywnych notatników, popularnych w ostatnim czasie Bullet Journal. Dają one możliwość spersonalizowania nie tylkookładki, ale także wnętrza, według indywidualnych potrzeb osoby, która zostanie takim notesem obdarowana. Producent Lediberg stawia przede wszystkim na najwyższą jakość, dlatego prezentowany poniżej książkowy notes w kropki w kilku odsłonach, to produkt cechujący się trwałością, odpornością na uszkodzenia oraz wyjątkową dbałością o każdy szczegół.

Nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach, aby móc produkować dla Państwa eleganckie i przyjazne środowisku notesy. Ważna jest dla nas nietuzinkowość projektów oraz różnorodność, która pozwala zaspokajać wszelkie potrzeby odwiedzających nas klientów. Notatnik w kropki z pewnością zdobędzie uznanie wielu osób, nie tylko prowadzących Bullet Journal, ale także potrzebujących miejsca na różnego rodzaju projekty czy zapiski.

Proponujemy dyskretne znakowanie, które może przybrać formę logotypu wytłoczonego złotą, srebrną lub kolorową folią bądź trwałą techniką zdobienia, pozwalającą na wydobycie kontrastu między tłem a wytłoczonym motywem. Inną propozycją będzie notes w kropki z pełnokolorową, wypukłą naklejką zabezpieczoną żywicą lub metalowe logo firmy - stanowiące esencję elegancji i trwałości. Wybór należy do Państwa.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć notesy w kropki, które będą stanowiły doskonałą formę promowania wizerunku Państwa firmy. Zapewniane przez nas artykuły łączą w sobie konkurencyjne ceny, trwałe oraz niezwykle dokładne wykonanie, a także praktyczne zastosowanie, dzięki czemu znajdą zastosowanie u wielu zróżnicowanych grup odbiorców. Zapraszamy do składania zamówień.