Kieszonkowe kalendarze książkowe

 Kalendarz kieszonkowy jest bardzo przydatny i to z wielu powodów. Mimo tego, że smartfony, laptopy i tablety dziś są w posiadaniu każdego niemal użytkownika to taki kalendarz powinien być zawsze pod ręką. Zwłaszcza te niewielkie, kieszonkowe są niezastąpione dla wszystkich tych, którzy cenią sobie organizację pracy i notują w nim ważne spotkania, zapisują plan dnia, jakieś ważne kontakty czy wydarzenia o charakterze osobistym lub zawodowym. Taki kalendarz kieszonkowy sprawdzi się wszędzie. Jest niewielkich rozmiarów, lekki i praktyczny i z powodzeniem zmieści się w damskiej torebce, teczce czy nawet w kieszeni.

CLASSIC LINE

MODEL 917


 

MODEL 917

Rodzaj kalendarza: kieszonkowy
Format: 87 x 153 mm
Objętość: 128 stron
Kalendarium: 5-języczne,
PL-GB-D-F-UK
Druk: 2-kolorowy, szaro-bordowy

 
MODEL 901

 

 

MODEL 901

Rodzaj kalendarza: kieszonkowy
Format: 110 x 165 mm
Objętość: 352 strony
Kalendarium: 5-języczne,
PL-GB-D-F-UK
Druk: 2-kolorowy, szaro-bordowy

 

 

CANGINI FILIPPI

MODEL 900


 

MODEL 900

Rodzaj kalendarza: kieszonkowy
Format: 87 x 153 mm
Objętość: 128 stron
Kalendarium: 5-języczne,
PL-GB-D-F-UK
Druk: 2-kolorowy, szaro-niebieski

 

 

W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne, czytelne i bardzo starannie wykonane kalendarze kieszonkowe. Znajdziesz tu modele, które różnią się rozmiarami, układem stron, rodzajem i kolorem czcionki oraz objętością. Posiadamy kalendarz książkowy, kieszonkowy który może być 4 lub 5-języczny, co jest bardzo przydatne dla obcokrajowców. Posiadamy również modele, które u dołu strony mają umieszczony cały miesiąc i tydzień roku, dzięki czemu można zakreślić ważną datę, a także z praktycznym zagięciem u dołu strony, służące jej zaznaczeniu. Oferowane kalendarze posiadają druki jedno- lub dwukolorowe, a także funkcjonalne zakładki w formie atłasowych tasiemek, kolorystycznie dobranych do druku.

Jako doświadczony producent, który przez wiele lat wypracował sobie silną pozycję lidera na rynku kalendarzy książkowych i notesów oferujemy kalendarze książkowe powstałe w oparciu o najnowsze technologie, z najlepszych na rynku, dostępnych materiałów i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nasze produkty są nie tylko bardzo dobrej jakości, ale cechują się także bardzo wysokim poziomem estetyki i funkcjonalności.

Kalendarze kieszonkowe, które oferujemy to atrakcyjne organizery, dzięki którym sprawnie zorganizujesz swój tydzień, miesiąc, a nawet zaplanujesz rok. Najwyższa pora by zaopatrzyć się w efektowny i praktyczny kalendarz, ponieważ zbliża się już 2024 rok. Możesz go także wykorzystać w celach reklamowych i wręczyć swoim pracownikom lub ważnym klientom czy kontrahentom firmy. Jako producent oferujemy nie tylko najwyższą jakość, ale i konkurencyjne ceny.