Nowoczesny notes książkowy - przydatny gadżet

W naszym życiu coraz większą rolę zaczęły odgrywać różnego rodzaju gadżety. Choć wiele z nich ułatwia nam wykonywanie codziennych obowiązków, część z nich wcale nie jest nam potrzebna. Mało tego, wiele z tych przedmiotów zalega w naszej przestrzeni, nie są one także zbyt ekologiczne. Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi szuka prostych i przyjemnych rozwiązań. Zamiast tworzyć notatki w sprzętach elektronicznych, które wymagają ładowania i dekoncentrują ilością funkcji, lepiej jest sięgnąć po tradycyjny notes książkowy.

Notes książkowy - gadżet uniwersalny

Notatnik książkowy to prosty sposób na organizację swojego czasu. Można go zawsze wziąć ze sobą i zapisać w nim ważne informacje. Prezentuje się elegancko, przydaje się w pracy, na uczelni, w domu. Jednocześnie nie rozprasza tak jak smartfon czy tablet. Nie wymaga regularnego ładowania, nie nadwyręża wzroku. To idealny upominek dla osoby w każdym wieku. Zwłaszcza, jeśli wybierzemy produkt wysokiej jakości: solidny i estetycznie wyglądający. Dzięki temu, obdarowany chętniej będzie go ze sobą wszędzie zabierać. Wielu ludzi podkreśla, jak bardzo ich życie ułatwia tworzenie notatek, planów i zapisków.

Notesy książkowe a ekologia

Coraz większa liczba osób, zarówno konsumentów, jak producentów, zwraca uwagę na ochronę środowiska. Niestety, w sprzedaży nie brakuje produktów, które są nieekologicznie. Wybór biodegrowadalnych gadżetów świadczy o dojrzałej postawie i wrażliwości. To dlatego nasza firma Lediberg stworzyła niezwykłą kolekcję Appeel. Należące do niej kalendarze i notesy są drukowane na papierze jabłkowym, który produkowany jest z niewykorzystanych części jabłek w procesie przetwórstwa przemysłowego. Co więcej, surowiec ten podlega w 100% recyklingowi i jest wolny od szkodliwych składników jak metale ciężkie czy chlor. Ekologiczny notes książkowy pełniący funkcję reklamowe i wizerunkowe jest więc świetnym pomysłem na praktyczny upominek, który jednocześnie podkreśla, że dana marka dba o środowisko.

Uniwersalność i wyjątkowość

Notatnik to prosty pomysł na prezent. Jednocześnie jest on uniwersalny i funkcjonalny. Można go wręczyć klientom czy partnerom biznesowym. Aby jednak wyróżnił się spośród innych i pełnił rolę marketingową, musi zostać on spersonalizowany. Nasza firma oferuje wiele możliwości indywidualizacji. Może mieć ona formę loga na okładce, strony reklamowej czy wstążki z nazwą firmy. Oprócz tego, zadecydować można także o tym, jak notes będzie wyglądał. Dostępne są one w naszej ofercie w różnych rozmiarach, kolorach i oprawach. Każde zamówienie jest więc wyjątkowe.

Nie ważne, czy potrzebny jest akademicki notes książkowy czy może notatnik do domu. Nasz produkt ma szerokie zastosowanie i trafi w gusta szerokiej grupy odbiorców. Na plus działa to, że można idealnie dopasować go do swojej wizji promocyjnej. Pomaga on także na budowanie silnej i pozytywnej marki, która stawia na solidność, funkcjonalność, a także dbałość o środowisko. Klienci z pewnością to zapamiętają i docenią.

Wróć