Elegancki notes książkowy Lediberg z kolekcji Castelli Milano - Gold

Czarne notesy książkowe Lediberg z serii Castelli Milano Gold to elegancki wybór dla wszystkich tych osób, którym zależy nie tylko na praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniu, dającym możliwość wygodnego zapisywania ważnych dla nas informacji. Dzięki połączeniu koloru czarnego ze złotymi ornamentami uzyskano wyjątkowo ekskluzywny charakter. Dlatego też doskonale sprawdzają się podczas rożnego rodzaju spotkań biznesowych, tym bardziej że pozwolą nam zadbać o bardziej profesjonalny wygląd.

 

 

Tak naprawdę czarny notes z prezentowanej serii, niezależnie od wybranego motywu wzorniczego, daje o wiele szersze możliwości pod względem jego zastosowania. Produkt doskonale sprawdzi się nie tylko podczas notowania ważnych dla nas informacji w trakcie spotkań biznesowych. Z powodzeniem możemy również go wykorzystywać w innych celach, ponieważ mamy do czynienia z trzema rodzajami kartek, które występują w wersji gładkiej, w kratkę oraz w linię. Stąd też czarny notes może być również wykorzystywany jako swego rodzaju kalendarz, organizer czy zeszyt np. do nauki kaligrafii, jako szkicownik, dzienniczek aktywności lub książka adresowa i telefoniczna. To my decydujemy o ich przeznaczeniu oraz zawartości.

Dodatkowo każdy taki elegancki notes książkowy z serii Castelli Milano Gold, został wyposażony w szereg bardzo praktycznych rozwiązań, które w znacznym stopniu przyczyniły się do zwiększenia ich funkcjonalności. Mowa w tym momencie nie tylko o wyposażeniu notesów w gumkę zarówno tę, dzięki której zamkniemy notes, jak i tę, która pozwoli nam na umieszczenie długopisu lub ołówka. W ten sposób będziemy mieli zawsze pod ręką cos do szybkiego zanotowania. Innym bardzo ciekawym i przydatny rozwiązaniem, które zostało zastosowane w omawianych produktach, jest czarna kieszonka znajdująca się na tylnej wyklejce, w której możemy umieścić m.in. dokumenty.