Czarny elegancki notes w stylu glamour – seria Copper Lediberg

Notes w stylu Glamour to artykuł sygnowany marką Lediberg, pochodzący z kolekcji Copper. Produkt ten charakteryzuje się oryginalną stylistyką. Nie dość, że dostępne notesy bardzo dobrze się prezentują, to jeszcze wyróżniają się trwałością, jak również długą możliwością użytkowania. Na uwagę zasługuję tutaj również to, że czarny elegancki notes posiada nie tylko starannie wykonaną okładkę produktu, ale również taki sam - elegancki środek. Poza miedzianymi rantami oraz estetycznymi czarnymi wklejkami, notes został wyposażony w środku w kremowy papier, a także satynową zakładkę. Banderola dołączona do notesu sygnowana jest logiem Castelii Milano Copper.

 

 

Notes Copper o wspomnianej stylistyce, może być zarówno prezentem, jak i upominkiem biznesowym. Produkt ten to niezbędny element również wszelkich firmowych spotkań oraz konferencji branżowych.

 

Jeżeli chodzi o inne dostępne propozycje produktowe, oferujemy nie tylko szeroki wybór notesów, ale także i kalendarzy. Zajmujemy się realizacją zamówień o charakterze zarówno indywidualnym, jak również biznesowym i hurtowym. Jako Lediberg, jesteśmy w stanie stworzyć notesy, jak i kalendarze, będące ściśle związane z wytycznymi klienta.