Kalendarze z notatnikiem - bądź panią swojego czasu

Planowanie dnia, tygodnia czy też miesiąca nie jest zadaniem prostym. Nie ma więc potrzeby utrudniać go jeszcze dodatkowo, zapisując wszystkie zajęcia, terminy i miejsca spotkań na luźnych kartkach lub w niewygodnych aplikacjach na smartfony. Każda dobrze zorganizowana kobieta powinna mieć w swojej torebce, zawsze pod ręką elegancki i praktyczny terminarz z notatnikiem. Dzięki temu zapisywanie ważnych informacji i planowanie nadchodzących wydarzeń będzie proste,wygodne i przyjemne.

Bądź panią swojego czasu – zaplanuj idealny dzień

Wiele z nas żyje w ciągłym biegu, każdego dnia zalewa nas natłok spraw. Zdarza się, że umykają nam ważne wydarzenia, zapominamy o znaczących datach. Rozwiązaniem takiego problemu jest zaopatrzenie się w elegancki gadżet, jakim jest kalendarz książkowy z notatnikiem z serii Ivory Collection. W stylowej oprawie znajdują się kartki z ekskluzywnego papieru chamois. Planowanie w takim kalendarzu nawet bardzo pracowitych dni będzie sprawiało przyjemność.Wiele badań dowiodło, że kobiety, które poświęcają czas na planowanie swojego dnia, czy to z kilkudniowym wyprzedzeniem, czy też w dłuższej perspektywie, osiągają większe sukcesy w każdej dziedzinie, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Wynika to z tego, iż nasz umysł podświadomie dąży do zrealizowania zapisanych czynności i zaplanowanych wydarzeń. Planowanie czasu wpływa także na lepszą organizację, nagle możesz przekonać się, że zbyt wiele czasu przelatuje Ci przez palce lub spędzanych jest na nieistotnych i bezproduktywnych aktywnościach.

Notuj, zapisuj, uwieczniaj

Jeżeli, tak jak większość współczesnych kobiet żyjesz aktywnie, to z pewnością masz wiele ciekawych spostrzeżeń. Jeżeli ponadto lubisz je zapisywać, to powinnaś sprawić sobie kalendarz z notatnikiem. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu notatki z zebrania dzieci, nazwisko polecanej przezkoleżankę autorki lub inne potrzebne informacje będziesz mogła wygodnie zapisać. Tego rodzaju terminarze są bardzo przydane do przechowywania danych takich jak adresy członków rodziny, numery PESEL dzieci czy też do zapisywania krótkich notatek. W ten sposób ważne informacje niezawieruszą się ani nie zgubią. Natomiast jeżeli drzemie w Tobie dusza artysty i lubisz szkicować, tokalendarz z notatnikiem pozwoli Ci realizować swoją pasję dosłownie wszędzie. Będziesz mogła rysować w kolejce do lekarza, na spacerze czy podczas rozmowy telefonicznej z przyjaciółką.

Prezent dobry na każdą okazję

Elegancki kalendarz książkowy z serii Ivory Collection, doskonale nadaje się na prezent. Spośród wielu wzorów łatwo jest wybrać odpowiedni zarówno dla młodszej siostry, jak i mamy, a nawet teściowej. Terminarze te zdobią zarówno proste i eleganckie motywy, jak i frywolne lub pełne fantazji grafiki, dlatego też doceni je kobieta w każdym wieku. Możesz wybierać spośród kilku formatów, jeśli np. potrzebujesz kalendarz, który zmieści się w plecaku lub małej torebce, wybierz egzemplarz niewielkich rozmiarów. W zależności od potrzeb dostępne są kalendarze dzienne, gdziejedna strona pozwala na zaplanowanie całego dnia, jak i kalendarze tygodniowe. Wybór zależy od Twojego gustu i potrzeb. Nie czekaj, bądź panią swojego czasu i spraw sobie kalendarz z notatnikiem

 

Wróć